Kontakt

Slide
video kameraman
Daniel Závodný

Filmové tvorbě se věnuji již pěknou řádku let. Věřím, že když člověk něco dělá srdcem a nadšením, je to na výsledku znát. Umělecká a technická kvalita je pro mě velice důležitá, jsem perfekcionalista, ale zároveň přátelský a otevřený člověk. Přeji si, abyste se v mé přítomnosti při natáčení cítili vždy v pohodě a přirozeně. Pokud máte rádi krásné kompozice, ostrý obraz a hezké barvy, tak s výsledkem mojí práce budete spokojeni.

Adresa :
Ferdiše Duši 1202
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Telefon: +420 602 320 656
Email: studio@videoplus.cz
IČ: 06749615

Shadow

VideoPlus

PLUS pro Vaši spokojenost.

Abychom Vám co nejvíce zpříjemnili nejen samotné natáčení a fotografování, ale také přípravu celé Vaší akce, připravili jsme několik užitečných nástrojů, které Vám to usnadní. 


Pokud jste ještě neměli příležitost zhlédnout naši práci a zjistit, zda-li styl a kvalita našich snímků je pro Vás ta pravá, zde je naše videogalerie 


Pokud Vás zajímá cena, přejete si ji znát ihned a dokonce mít možnost si sami nastavit jen ty služby, které si přejete a ušetřit peníze, máme pro Vás


Máte již stanoven termín Vaší akce a zajímá Vás, zda-li máme volný termín? Není nic snažšího, než si to zjistit v našem rezervačním systému!


Komunikce – to je základ úspěchu každého projektu. Máme pro Vás připraveny všechny komunikační kanály a sociální sítě, můžeme se vidět i prostřednictvím videohovoru.

Předem nás prosím kontaktujte na dohodnutí termínu


Důvěryhodnost a spolehlivost – dopadne vše tak, jak bylo předem domluveno? Podívejte se na recenze našich klientů, kteří využili služeb studia VideoPlus.


Co schází? Samozřejmě – uzavření smlouvy. U nás opět nemusíte na nic čekat – Smlouva je připravená k online vyplnění a zaslání, vše pro Vaše pohodlí a spokojenost.

Pro vyplnění smlouvy online formou si od nás vyžádejte heslo


Zajímá Vás cokoliv dalšího? Napište nám, obratem Vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím s Podmínkami ochrany osobních údajů