Svatební video / kameraman a fotograf

Svatební den je něco tak výjimečného a neopakovatelného, že by byla škoda nezachytit jej do svatebního videa, abyste si i po letech mohli připomenout, co jste cítili v okamžiku, kdy jste si řekli navždy své ANO.
Je to den nabitý emocemi, radostí, smíchem, očekáváním, dojetím, láskou i slzami.
Je-li na Vaší svatbě přítomen svatební kameraman a fotograf, budete překvapeni, kolik krásných okamžiků Vám během svatebního dne uniklo, a které jsou díky vlastnímu filmu navždy uchovány.
Svatební den uteče jako voda, ale filmový záznam Vám zůstane navždy.

Co předchází natáčení svatebního dne

Příprava na natáčení Vašeho svatebního videa začne naší osobní schůzkou, na které probereme Vaše představy a nastíníme scénář velkého dne. Víme, že tak, jako je jedinečný každý člověk, je jedinečná i každá svatba. Svatební filmový scénář Vám ušijeme namíru Vašim představám.
Zároveň se dohodneme na ceně , která je ovlivněna mnoha faktory – časem, který stráví svatební kameraman a fotograf na svatbě, délkou svatebního filmu, náročností přípravy v případě několikadenního natáčení či natáčením v zahraničí. Samozřejmě vnímáme, že také cena ovliňuje výběr správného zhotovitele díla a proto vycházíme maximálně vstříc i v tomto ohledu.
Po dohodnutí všech náležitostí Vám připravíme k podpisu Smlouvu o pořízení a užívání díla, garantující, že vše, co jsme si společně dohodli, splníme k Vaší naprosté spokojenosti.

Průběh natáčení během dne

Natáčíme na dvě stejné kamery, není tedy problém přípravy novomanželů zaznamenat zároveň jak u ženicha, tak u nevěsty. Zaznamenáváme celý den , při natáčení se soustředíme na důležité okamžiky a detaily, které ve výsledku vyvolávají v lidech silné dojmy a emoce a zaručí, že se i po letech při shlédnutí filmu budete cítit tak, jako ve Váš výjimečný den. Při finální postprodukci – střihu a editaci, vybíráme ty nejlepší okamžiky z celého svatebního dne.

Přítomnost kameramana na svatbě

Obavy z toho, že svatební kameraman bude působit jako rušivý element jsou pochopitelné, nicméně se není čeho obávat. Jako zkušení kameramané víme, jak během svatby působit, aby si nás nikdo nevšímal a ničím jsme mezi svatebčany nevyčnívali. Všechno důležité o průběhu svatby si řekneme během předsvatební schůzky a nebudeme tedy mít důvod řešit základní organizační záležitosti během Vašeho dne.

Filmová hudba a ozvučení

Ženich s nevěstou často přicházejí s vlastní představou o vhodné oblíbené písni pro své svatebni video. Kolikrát ale romanticky znějící píseň je v překladu textu ve skutečnosti baladou o rozchodu či pro svatbu s podobně nevhodnou tematikou. Je třeba také myslet na to, že plynulý obraz musí ladit s hudebním doprovodným zvukem. Pokud chcete mít oku lahodící emotivní svatební video, nechte prosím výběr hudby na nás. Pro naše filmy volíme převážně instrumentální doprovod, který se ani po letech neoposlouchá a stále bude příjemný a nadčasový. Pokud si svatebčané přejí mít doprovodný mluvený projev, využijeme vhodnou techniku a nahrávací postupy tak, aby byl 100% kvalitní.

Jak dlouho se čeká na svatební video

Tvorbu kvalitního filmu během postprodukce nechceme uspěchat, ale také nenecháváme svatebčany čekat déle, než je nezbytně nutné. Vaše zakázky zpracujeme k předání v nejkratším možném termínu od svatebního dne, abyste byli stále ještě plní emocí a dojmů a mohli si tak svůj film, ve kterém hrajete hlavní role, vychutnat naplno.